BlacList :-(

Děkuju!

22. dubna 2009 v 19:27 | Hanýsek
Do blackListu nám dlouho nikdo nepřibyl!Moc vám děkuju!!!!!
JJ a ohledně rekonstrukce!Ještě trvá!

Odpustte si nadávky!

6. dubna 2009 v 18:58
Lidi!Takovýhle komentáře si můžete odpustit!Nesnáším komentáře!CO TO JE ZA BLOG!FUUUUUUJJJJJJ!!!!!!!!!Jestli to někdo ještě jednou pošle!Tak bude zablokován!Dokonce vím kdo to byl!Takže pokud to chceš zopakovat tak tady ne!LUCÍKU!


SB-ŽANNETKA

20. března 2009 v 21:46
Zklamalo mě jedno SB!Zapsala jsem se do čištičky SB a stejně mě nezapsalo!!!!Tak jí mažu!Ale ne jen z toho důvodu ale taky že na můj blog ale vůbec nechodí!!!!!!!!!TATO SPRÁVA JE PRO MÉ SB!:KDYŽ NECHODÍTE NA MŮJ BLOG TAK JÁ NA TEN VÁŠ TAKY NE!To SB je Žanettka!A moc mě zklamala protože je to moje první SB!Ale tet už ne!Omlovám se!
A NEJEN TO!!!ŽANETTKA MĚ TAKY VYMAZALA!tAKŽE SI VŠECHN MÁ SB PŘEČTĚTE PRAVIDLO!!!!!!!!!

2 SB PRYČ!!

14. března 2009 v 16:43
Moc mě to mrzí!!!!!Ale musím vymazat 2 SB!Těmi SB Jsou:LARAKATE A DANĚK!!!!Nerada to dělám ale musím!!!!!!!!!!!!OBADVA NECHODÍ NA MŮJ BLOG!!!!!!!!!JÁ NE JEJICHCHODIM!aLE ONI NE!A nejvíc mě to mrzí že LaraKate se tu objevila jednou za 3 měsíce!A Daněk tu nebyl 2 měsíce nebo1!To mě trochu Štve!Nerada to dělám ale musím!!!!!!!!MOC SE OMLOUVÁM!!!!!!!!!!

Míša

8. března 2009 v 10:32
Do našeho BlackListu přibydl 1 človíček!
MÉ SB-Míša


*Udělal jsem do její soutěže výtvor.A ona mi napsala že mám udělat jinej!Tak jsem ho udělal a řekla že je good.No a tak jsem si oddychla ale pak mi napsala že ho mám poslat ještě jednou!!!!!!!!Společně s minulým výtvorem jsem jí to posílala 3 nebo 4!


*Moje soupeřka byla Jiruška!No a tak Míša napsala článek at pro ní všichni hlasujou!!!!!!!!Taky zveřejnila že je to její nej kamarádka.Ten článek mě naštval!Protože je to proti mě nefér!


*No a v ankete jsem měla 14 hlasů(moc vám děkuju!)Ale Jiruška měla jenom 4!No a tak To Míša smazala!!!!!!!


*Tohle mě úplně naštvalo!Můj výtvor vydávala za výtvor od Jirušky!


Doufám že mě všichni chápete.Tak že si Míšu mažu!!!!!!!!!!!!!!

BlackList

8. března 2009 v 10:08
Tákže jsem se rozhodla sem dát BLACKLIST!!!!!!V něm budou všichni kteří tento blog pomlouvaj a dělaj naschvály!!!!!!!!!!!Atd...........Za chvíli tady budou dva!!!!!!!!!!!


 
 

Reklama